HAKKIMIZDA

Havuz Teknik, yüksek kaliteli yüzme havuzu ve süs havuzu ekipmanları, malzemeleri, tasarım ve inşaat hizmetleri sunarak kendisine bir isim kazandıran profesyonel havuz şirketidir.

28 YILLIK DENEYİM

1993 yılından beri faaliyet göstermekteyiz. Her zaman sadece en iyi çözümler sunmak için her türlü havuzu profesyonel bir şekilde tamamlıyoruz. Bizimle, hayalinizdeki yüzme havuzuna kavuşacağınıza emin olabilirsiniz. Uzun yıllara dayanan deneyimlerimiz ve eğitimli ekibimizle tüm müşterilerimiz her zaman profesyonel havuz hizmeti alırlar. Yüzme havuzları ve süs havuzları inşaatı, onarımı ve bakımı için çok çeşitli yüksek kaliteli havuz parçaları, aksesuarları ve ekipmanlarını tercih ediyoruz.

BİZE ULAŞIN

TÜM HAVUZ ÇÖZÜMLERİNİZ İÇİN,

TASARIM, İNŞAAT, BAKIM/ONARIM, TEMİZLİK, EKİPMAN VE MALZEME.

Havuz Teknik olarak her müşterimize ilgi gösteriyor ve bunun sonucunda profesyonel ekibimiz ile her zaman özel çözümler sunuyoruz. Yüzme havuzları ve süs havuzlarında edindiğimiz deneyime dayanarak profesyonel ekibimiz havuz sorununuza her zaman en etkili, uygun ve daha ucuz çözümü bulabilir.

  • Olimpik ve Yarı Olimpik Yüzme Havuzları

  • Villa Yüzme Havuzları ve Süs Havuzları
  • Site Havuzları ve Peyzaj Havuzları
  • Şelale ve Kayalık Havuzları
  • Aquapark ve Hotel Havuzları

  0212 689 78 75

7/24 Hizmet

Bazen havuzunuzda acil çözümlere ihtiyaç duyabileceğinizi biliyoruz. Bu nedenle, yüzme havuzunuz veya süs havuzunuz için gerekli hizmet ve ekipmanı en kısa sürede temin etmek için uzmanlarımız her zaman 7/24 hizmetinizdedir.

HAVUZ PROJELERİMİZ

Sayısız yüzme havuzu ve süs havuzu inşaatı, bakımı, onarımı ve temizlik hizmetiyle müşterilerimizin memnuniyetini garanti ettik.

PROJELERİMİZ

TEKLİF İSTE

Havuz projeleriniz için teklif almak ister misiniz?
İletişim bilgilerinizi gönderin sizi arayalım!

Teklif talebiniz gönderildi. En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.
Talebinizi göndermeye çalışırken bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

BİZİ ARAYIN

0212 689 78 75

BİZE YAZIN

info@havuzteknik.com.tr